Wymiana/zwrot

 

WYMIANA

Wymiana towaru polega na zwrocie niepasującej rzeczy i złożeniu kolejnego zamówienia. Jeśli zamówiona rzecz okazała się np. za mała, należy skorzystać z procedury zwrotu (poniżej). W każdej chwili można złożyć niezależne zamówienie na nową rzecz w innym rozmiarze, czy kolorze. Zwrotu pieniędzy dokonujemy niezwłocznie, najpóźniej w przeciągu 10 dni od otrzymania przez nas przesyłki.

Adres do zwrotu:
almonds.pl
Marta Wiśniewska
ul.Pietkiewicza 14 lok.2u
15-689 Białystok

 

 

ZWROT

W ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn. Szczegółowe informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy znajdują się w Regulaminie - tutaj>

W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży:

 1. Odeślij zakupiony produkt (radzimy, aby była to przesyłka rejestrowana, czyli list polecony, paczka, kurier) na adres:

  almonds.pl
  Marta Wiśniewska
  ul.Pietkiewicza 14 lok.2u
  15-689 Białystok


  Przesyłka zwrotna jest realizowana na Twój koszt.
 2. Włóż do przesyłki wypełniony formularz (możesz go pobrać stąd>>). Nie zapomnij dołączyć oryginału lub kopii dowodu zakupu (paragon lub faktura VAT).
 3. Sposób opakowania i przewozu zwracanych towarów powinien odpowiadać właściwościom rzeczy. Produkt powinien być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony.
 4. W kilka dni od otrzymania Twojej przesyłki dokonamy zwrotu pieniędzy (maksymalnie 10 dni).
 5. Nie odbieramy paczek wysyłanych za pobraniem.

 Z powyższego uprawnienia nie mogą skorzystać osoby, które kupują dany towar na fakturę VAT w związku z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl